Kontakt

Dane adresowe

Sambor Nieruchomości - Centrala

43-300 Bielsko-Biała

ul. Komorowicka 72 lok. 204

 

Oddział I Katowice

40-602 Katowice

ul. Przemysłowa 10/14

Dane kontaktowe - Centrala

e-mail: sambornieruchomosci@gmail.com

sekretariat@sambornieruchomosci.pl

tel. 33 40 00 343

  

Ola Greif tel. 514 770 300

e-mail: ola@sambornieruchomosci.pl

 

Marta Przystał tel. 662 258 665

e-mail: marta@sambornieruchmosci.pl

 

Inga Kubica tel. 514 018 818

e-mail: inga@sambornieruchomosci.pl

 

Dominik Sztefko tel. 514 187 818

e-mail:dominik@sambornieruchomosci.pl

 

Najem Krótkoterminowy / Booking.com

Elena Sambor tel. 519 533 543

e-mail: elena@sambornieruchomosci.pl

Pola oznaczone gwiazdkami (*) są polami obowiązkowymi

 

Dane kontaktowe - Oddział I Katowice

 

Roman Muzyka tel. 570 660 668

e-mail: roman@sambornieruchomosci.pl

 

 

Copyright © 2023 Sambor-nieruchomości.pl

wykonanie: