na

0

0 /m2

Wieloletnie doświadczenie, nabyte podczas pracy w branży w nieruchomości pozwolił nam na stały rozwój powiązany z wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań sprawił, że możemy wspierać naszych kontrahentów w sposób elastyczny i przedstawić ofertę całkowicie dostosowana do ich potrzeb. Wiemy, że wygląd i stan techniczny budynków wpływa na wartość położonych w nim lokali. Chcemy, aby dzięki podejmowanym działaniom wartość mieszkań naszych klientów stale utrzymywała się na wysokim poziomie.

 

Wykończenia pod klucz

Dzięki naszym usługom klienci oszczędzają swój cenny czas i pieniądze, a w zamian otrzymują funkcjonalne wnętrze, które będzie im służyć przez wiele lat.

Analiza potrzeb naszych Klientówo oraz ich upodobań w połączeniu z naszym doświadczeniem to idealnie wykończone wnętrze.


Gotowce inwestycyjne

  • analiza potencjału nieruchomości,
  • pomoc przy zakupie,
  • remont i aranzacja,
  • sprzedaż z zyskiem


Kwatery pracownicze

Dysponujemy nieruchomościami, które pozwalają zakwaterować od kilku do kilkunastoosobowe grupy, co znacząco ułatwia planowanie wyjazdów służbowych i pozwala sporo zaoszczędzić.


Home Staging

Profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu bez konieczności wnoszenia dużych nakładów finansowych i czasowych.

Przygotujemy Twoją nieruchomość do stanu, który już od samego progu zachwyci nabywców i zachęci ich do zakupu bądź najmu.


Doradztwo kredytowe

Wykonujemy szczegółową analizę ofert bankowych, a następnie wskazuje tę najbardziej optymalną dla klienta.

Przeprowadzamy klienta przez cały proces, oferując wsparcie i dbając o komfort psychiczny.

Pomagamy w negocjacjach z instytucją bankową, pozwalając na uzyskanie najkorzystniejszych warunków umowy.

https://www.traditionrolex.com/17