Zarządzanie

Profesjonalne zarządzanie nieruchomościami. Nasza spółka specjalizuje się w zarządzaniu wspólnotami mieszkaniowymi, nieruchomościami komercyjnymi oraz prywatnymi mieszkaniami. Dbamy o to co najważniejsze dla właścicieli czyli bezpieczeństwo finansowe nieruchomości i przejrzystość w prowadzeniu rozliczeń. Dokonujemy optymalizacji kosztów poprzez: eliminowanie źródła strat energii, prowadzenia programów termomodernizacyjnych dla wspólnot, analizę zużycia mediów.

Współpracujemy z kancelarią prawniczą.

 

Przedstawiamy poniżej naszą ofertę

 

Zarządzanie nieruchomościami wspólnot mieszkaniowych

 

Wieloletnie doświadczenie, nabyte podczas pracy w branży w nieruchomości pozwolił nam na stały rozwój powiązany z wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań sprawił, że możemy wspierać naszych kontrahentów w sposób elastyczny i przedstawić ofertę całkowicie dostosowana do ich potrzeb. Wiemy, że wygląd i stan techniczny budynków wpływa na wartość położonych w nim lokali. Chcemy, aby dzięki podejmowanym działaniom wartość mieszkań naszych klientów stale utrzymywała się na wysokim poziomie.

Zarządzanie najmem lokali

 

Wyjeżdżasz do innego miasta lub za granicę? A może jesteś inwestorem i posiadasz wiele mieszkań nad którymi nie masz czasu profesjonalnie się zajmować? W tym wypadku ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.

Szczegóły na stronie:

SambaRent.pl

Zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi

 

Jeśli jako inwestor dostrzegasz, że Twoi pracownicy zbytnio tracą czasu na utrzymanie Twoich nieruchomości. W tym wypadku najlepszym rozwiązaniem jest powierzyć nam opiekę nad Twoim: biurowcem, obiektem handlowym, galerią. Pozwoli Ci to w 100% skupić się na rozwoju swojej podstawowej działalności.

 

Copyright © 2023 Sambor-nieruchomości.pl

wykonanie: